ZÁMĚRY ÚPRAV VE VEŘEJNÉM PROSTORU

Revitalizace křižovatky Palmovka

Od 25. ledna se můžete seznámit se záměry úprav křižovatky Palmovka. Přijďte na výstavu u stanice metra. Dejte si „kávu s urbanisty“, kteří vás výstavou provedou 15. února mezi 15:00 a 19:00. Tyto záměry můžete od 25. ledna do 18. února 2018 rovněž okomentovat prostřednictvím on-line formuláře.

Návrh parku a předprostoru centra Nová Palmovka

Městská část Praha 8 souběžně zadala vytvoření návrhu parku a předprostoru centra Nová Palmovka, kde bude umístěna nová radnice Prahy 8 a administrativní zázemí pražské záchranky. Od 18. února nám můžete zaslat vaše podněty k tomu, jak byste si představovali náplň tohoto veřejného prostranství. Dejte nám podnět pro návrh parku a předprostoru budovy úřadu MČ Praha 8.

FORMULÁŘ PRO KOMENTÁŘE

KONZULTACE ZÁMĚRU ÚPRAV
VEŘEJNÉHO PROSTORU PALMOVKY

Konzultace probíhá od 25. ledna do 18. února 2018. Později odevzdané či nekompletně vyplněné formuláře nebude možné zohlednit.

Formulář s Vašim komentářem můžete vyplnit buď online na www.palmovkated.cz. Nebo prostřednictvím tištěného formuláře, který si můžete vyzvednout na Úřadu městské části Praha 8, U Meteoru 10, Praha 8 na Oddělení strategického rozvoje a místní Agendy 21 (kontaktní osoba: Bc. Iva Hájkovou, iva.hajkova@praha8.cz, +420 601 306 109).

Na anonymně zaslané komentáře, nebo komentáře,
které nebudou vyplněny na daném formuláři, nebude brán zřetel.

Část A: Komentáře k záměru úprav křížení ulic na Žertvách a Zenklova

Je možné vyplnit libovolný počet komentářů. Pro každý komentář uveďte, k jakému tématu se vztahuje.

Vyberte téma kliknutím:
úprava veřejného prostranství křižovatky
1. úprava veřejného prostranství křižovatky 2. nový mobiliář 3. kavárna na náměstí 4. infocentrum s rozhlednou 5. ostatní